Снимка chernomorepfc.bgПоредна победа в Елитната група до 19 години записа отборът

...

Моряците взеха нова победа в Елитната група до 19 години

Снимка chernomorepfc.bg

Поредна победа в Елитната група до 19 години записа тимът на Черно море. “Моряците ” на Мартин Христов удариха отбора на Национал София с 2:1 на стадион “Корабостроител под Аспаруховия мост. За следващ мач варненци основават куп положения, само че не престават да вършат фрапантни пропуски пред вратата на противниците си.

“Зелено-белите ” стартираха мача с три голови обстановки, пропиляни от Радослав Златев, Паоло Паско и Мартин Милушев. Две неточности при изнасяне на топката обаче сътвориха проблеми на вратаря Галин Григоров. В 20-ата минута състезател на гостите пропусна да означи, останал самичък против стража на варненци. В 30-ата при второто недоразумение в защитата Национал поведе в резултата. В рамките на две минути обаче варненци съумяха да стигнат до цялостен поврат още преди почивката. В 44-ата минута Мартин Милушев проби отдясно и центрира прострелно в наказателното поле, където Радослав Златев изравни. В 45-ата минута създателят на първото попадение за Черно море откри Паоло Пасков в пеналта, който вкара за 2:1.

Второто полувреме Мартин Милушев на два пъти, Петър Иванов и Радослав Златев пропуснаха да вкарат трети гол, а в 90-ата минута бе най-фрапантният пропуск в срещата. Мартин Милушев излъга вратаря, само че вместо да вкара топката на празна врата, стреля над напречната греда, написа chernomorepfc.bg.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Златин Станков, Наско Янков, Димитър Ралчев, Алекс Цеков, Калин Георгиев, Светослав Николов, Николай Златев, Радослав Златев, Мартин Милушев, Паоло Пасков.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.